Deníček

Vítejte na novém blogu!

11. února 2017 v 16:41 | Elda
Vítám všechny, kdo sem plánovaně nebo jen náhodou zabloudili!

Tento blog je určen pro všechny, kdo se zajímají o domácí mazlíčky, zvířata a přírodu. Pro mě je tohle všechno už dlouho největším životním koníčkem a rozhodla jsem se podělit se tady s vámi o své zážitky, příběhy a postřehy.

Už dříve jste mohli na moje články narazit na mém minulém blogu (kovarka-eli.blog.cz). Tohle je tedy druhý pokus a snad se to tu povede trochu více podle mých představ. Nejsem vůbec žádný expert, spíš obyčejný lajcký nadšenec, ale přesto bych tento blog chtěla zaměřit více na rozebírání problémů ze světa zvířat a také by se tu postupně mělo objevit více tipů, rad a návodů týkajících se hlavně témat, jež řeší snad každý chovatel či majitel zvířete. Deníček s příhodami mých vlastních svěřenců tu ale také samozřejmě nemůže chybět, takže ušák Wigonek a moji slizcí přátelé s ulitou tu také budou mít své místečko, stejně jako všichni ostatní moji zvířecí kamarádi, kteří tu už bohužel nejsou mezi námi, ale ve vzpomínkách se k nim stejně stále vracím.

Budu ráda, když se zapojíte i Vy jako čtenáři. Vítám jakékoli dotazy, připomínky, prosby nebo upozornění.

Děkuji, že jste si tento úvodní kraťounký článek přečetli, a doufám, že jsem Vás nalákala, abyste se sem ještě někdy vrátili a strávili tu nějaký čas.

Elda
 
 

Reklama